Aladin
0:00/ 45:00

Sleduj film Aladin online !

Aladin

sleduj film Aladin natočený rezirom Guy Ritchie v USA, 2019, 128 min online zadarmo.

Pozeraj film Aladin online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 4

Genre: DobrodružnýFantasyMuzikálRodinnýRomantický

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Aladin

v Krátkosti o filme online: Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Film režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnese svižnou a strhující akci.(Falcon)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Na moje veľké prekvapenie to nebolo až tak zlé, aj keď miestami to vyspevovanie mi liezlo na nervy, no aspoň neiritovalo. Po vizuálnej stránke taká pastelková nádhera, ktorá by sa nestratila ani v Bollywoode, až sa čudujem, že ide o čisto americký snímok. Sympatickí herci, milá opička a vyžarovanie pozitívnej nálady. Škoda toho záporáka, mohol byť lepšie urobený, po vizuálnej aj obsahovej stránke. Lepší priemer. 65/100(19.8.2019)

Director:

Quality: 69%

Release:

69% 69%

Trailer k filmu Aladin