Alien: Night Shift
0:00/ 45:00

Sleduj film Alien: Night Shift online !

Alien: Night Shift

sleduj film Alien: Night Shift od rezisera Aidan Brezonick online zadarmo. tento film ma komunitny rating  48%, dalsie info o filme – USA, 2019, 9 min

Pozeraj film Alien: Night Shift online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 24

Genre: HororKrátkometrážníSci-Fi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Alien: Night Shift

v Krátkosti o filme online: V oblasti LV-422, kde se nachází osamělá hornická kolonie, nalezne skladník svého dezorientovaného kolegu s kocovinou. Spolu se rozhodnou všechno vyřešit skleničkou na dobrou noc, a tak se těsně před zavíračkou vydají do zásobovacího skladu. V tu chvíli ale ještě netuší, že se nejedná o pouhou kocovinu. Uvnitř se mužův stav začne zhoršovat a mladé skladnici, která se nachází ve skladu, nezbývá nic jiného než přistoupit na boj o svůj život.(Geralt z Rivie)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: No, dosť nuda. Slabá báchorka o jednej pekelnej noci, ktorá však vinou slabého scenára a nulového rozpočtu v podstate vôbec nie je pekelná. Ale atmosféru to má.(15.4.2019)

Director:

Quality: 48%

Release:

48% 48%

Trailer k filmu Alien: Night Shift