Ana –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Ana – (2020) online !

Trailer k filmu Ana

Ana – (2020)

Pozeraj film Ana online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA / Portoriko, 2020, 105 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: DramaKomédie

Krajina pôvodu: USA / Portoriko, 2020, 105 min

Nazov filmu:

Ana

v Krátkosti o filme online: film Ana USA / Portoriko, 2020, 105 min online je z kategórii Komedie / Drama jeho hodnotenie je 58%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Robert Ivison

Csfd popis: "Ana" je podľa mňa dosť veľký mix. Najlepší je na filme jeho záver. Myslím si, že pôsobí veľmi zaslúžene a konečne sa dočkáme aj nejakej skutočne kvalitnej komédie. No ako celok to nie je veľmi zaujímavý príbeh, nie je ideálne podaný a viac-menej to dokážete aj celkom predvídať. Alebo aspoň určité aspekty. Veľmi sa mi tu páči Dafne Keen a rovnako skvelý je aj Andy Garcia. Obaja dávajú svojim postavám maximum a spolu fungujú ako perfektná dvojka. So všetkými plusmi aj mínusmi. Lenže tiež vás podľa mňa nebude baviť sledovať to celú dobu. Okrem toho má tento film však aj iný a oveľa závažnejší problém. A tým je jeho tempo. Z popisu to na mňa pôsobilo, že to bude hlavne road trip film, kde cieľom je nájsť Aninho otca. A myslel som, že tam bude film vrcholiť. No keď som sa na to pozrel, tak som zistil, že film nekončí, ale sme došli len do jeho polovice. A ja som ostal prekvapený, že čo sa bude ďalšie ešte diať. Pretože sa to javilo, ako keby si film pripravoval svoje finále. No miesto toho sme sa dostali do úplne nových dejových línií a pokračovali sme ďalej. Vďaka tomu tempo filmu príšerne kríva a pôsobí ako keby išiel od miesta na miesto a ďalej a nevedel som kedy a kam ďalej. Nemôžem povedat, že ide o zlý film, no s málo zaujímavým príbehom a problémom s tempom to skutočne dostávajú skôr do roviny priemeru. Nemôžem film nejako výrazne odporúčať. Nemyslím si, že nestojí za pozornosť, no je ťažké si zhodnotiť, či by vás to ako divákov dokázalo baviť. Ja som sa po väčšinu času nudil. No postavy a herecké výkony ma udržali pri pozornosti. Hodnotenie: C+(11.2.2020)

herci: Robert Ivison