Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest (2011)
0:00/ 45:00

Sleduj film Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest (2011) online !

Trailer k filmu Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest

Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest (2011)

Pozeraj film Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA a tento film bol natočený v roku2011.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: DokumentárneHudobné

Krajina pôvodu: USA

Nazov filmu:

Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest

v Krátkosti o filme online: Film Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest bol natočený v 2011. Hodnotenie je 91%. V hlavných úlohách Q-Tip, Phife Dawg, Ali Shaheed Muhammad.

Rok vydania filmu: 2011

Režisér: Michael Rapaport

Csfd popis: Herec Michael Rappaport patrí od detstva k milovníkom rapu. Svoj filmový debut preto venoval práve tomuto žánru. Beats, Rhymes & Life je profilom A Tribe Called Quest - jedného z najinovatívnejších a najvplyvnejších hip hopových združení všetkých čias. Názov je odvodený od rovnomenného albumu skupiny, do ktorej zákulisia Rappaport nahliada a okrem rekapitulácie úspechov z minulosti venuje zoskupeniu čas i po 20 rokoch, kedy už Tribe nenahrávajú ani nekoncertujú kvôli konfliktom a zdravotným problémom jedného z členov. Príbeh pionierov alternatívneho rapu dojal na festivaloch fanúšikov i kritikov a vyslúžil si pozitívne reakcie.(rowdys)

herci: Q-Tip, Phife Dawg, Ali Shaheed Muhammad

Keywords: