Burn
0:00/ 45:00

Sleduj film Burn online !

Burn

sleduj film Burn od rezisera Mike Gan online zadarmo. tento film ma komunitny rating  56%, dalsie info o filme – USA, 2019, 88 min

Pozeraj film Burn online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 5

Genre: Thriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Burn

v Krátkosti o filme online: null

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Skvelý film, brilantná ukážka toho, že na to, aby bol film zaujímavý, nepotrebuje okázalé efekty, milión akčných scén a čo najznámejších hercov. Melody je veľmi dobrá postava, škoda, že nebolo venovaného viac priestoru k odkrytiu jej podstaty a charakteru. Chýbalo mi taktiež viac preexponovanosti v určitých scénach, napr. keď mu ukazovala svoje popáleniny alebo pri ich iných konfliktoch. Takto to nebolo zlé, ale ani prevedené do úplnej dokonalosti. Za mňa však po dlhej dobe veľmi vydarený kúsok, ktorý by som si pozrela ešte raz.(23.11.2019)

Director:

Quality: 56%

Release:

56% 56%

Trailer k filmu Burn