Cenneti beklerken (2006)
0:00/ 45:00

Sleduj film Cenneti beklerken (2006) online !

Trailer k filmu Cenneti beklerken

Cenneti beklerken (2006)

Pozeraj film Cenneti beklerken online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Turecko / Maďarsko a tento film bol natočený v roku2006.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 14

Genre: DramatickéHistorickéTrailery

Krajina pôvodu: Turecko / Maďarsko

Nazov filmu:

Cenneti beklerken

v Krátkosti o filme online: Film Cenneti beklerken bol natočený v 2006. Hodnotenie 69%. Hlavné postavy si zahrali Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta.

Rok vydania filmu: 2006

Režisér: Derviş Zaim

Csfd popis: Hlavným hrdinom filmu Cenneti Beklerken (Sen o raji) je Eflatun, maliar miniatúr, ktorý žije v Istanbule 17. storočia. Jedného dňa ho vojaci násilím odvedú do paláca vrchného veliteľa. Tu sa dozvie, že jedného z osmanských princov, Danyala, ktorý rozdúchal povstanie vo vzdialenej krajine, zajali a čoskoro ho popravia. Eftalun dostane rozkaz namaľovať portrét o vzbúrenom princovi v západnom štýle, ktorý má pomôcť úradom pri identifikácii jeho totožnosti. Po vypočutí rozkazu sa maliar vydáva na náročnú cestu do Anatólie. Počas nej sa stretne s mladým dievčom menom Leyla. Spolu prežijú dobrodružstvo, ktoré zmení ich duše i pohľad na svet.(Incantator)

herci: Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta

Keywords: