Chhapaak – Chhapaak (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Chhapaak – Chhapaak (2020) online !

Trailer k filmu Chhapaak

Chhapaak – Chhapaak (2020)

Pozeraj film Chhapaak online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Indie, 2020, 120 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 14

Genre: DramaŽivotopisný

Krajina pôvodu: Indie, 2020, 120 min

Nazov filmu:

Chhapaak

v Krátkosti o filme online: film Chhapaak Indie, 2020, 120 min online je z kategórii Drama / Životopisný jeho hodnotenie je 74%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Nitin Baid

Csfd popis: Skutočný príbeh indického dievčaťa Laxmi Agarwal, ktorej život sa zmenil zo sekundy na sekundu, keď sa ako 16-ročná stala obeťou útoku kyselinou. Už samotný popis dáva tušiť, že to nebude rozhodne prechádzka ružovou záhradou... Bohužiaľ, takéto veci sa v regióne Južnej Ázie (India, Pakistan, Afganistan, etc) stávajú až príliš často, a napriek obrovskej snahe o sprísnenie voľného predaja kyselín a zvýšenia trestov za takéto útoky to akosi neutícha. Príbeh Laxmi (vo filme Malti) je výnimočný tým, že po krutom osude nezostala mlčať a stala sa z nej aktivistka, ktorá chcela niečo zmeniť a zároveň dodať sebavedomie aj ostatným obetiam takýchto útokov. A o tom je vlastne tento film, ktorý naplnil svoj potenciál a rozhodne stojí za pozornosť. Film bol spracovaný veľmi dobre, nielen po hereckej stránke (Deepika bola skvelá), ale aj samotný koncept a retrospektívne poňatie príbehu boli hnacím motorom beztak pozoruhodného príbehu, hoci vo svojej podstate veľmi smutného. 5*!(15.4.2020)

herci: Deepika Padukone