Cold Blood Legacy – La Mémoire du sang
0:00/ 45:00

Sleduj film Cold Blood Legacy – La Mémoire du sang online !

Cold Blood Legacy – La Mémoire du sang

sleduj film Cold Blood Legacy – La Mémoire du sang od rezisera Frédéric Petitjean online zadarmo. tento film ma komunitny rating  38%, dalsie info o filme – Francie, 2019, 91 min

Pozeraj film Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 9

Genre: AkčníThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang

v Krátkosti o filme online: null

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Hrozné, proste niečo hrozné. Celý film sa v malej chatke vykecáva starý zabijak Reno s nejakou ženskou u ktorej nie je isté čo je zač a čo od neho chce. No a to sa dozvedáme z množstva flashbackov, ktoré sú tak stokrát nudnejšie ako tie už tak dosť nudné rozhovory. Debilný koniec filmu už len nasadil definitívnu korunu sračky. Jedinú hviezdičku dávam za pôsobivú kameru Thierryho Arbogasta, ktorou nesnímal peknú prírodu. Ale to je na dobrý film sakra málo. Výsledkom je ďalší zbytočný film s Renom. 2/10.(9.7.2019)

Director:

Quality: 38%

Release:

38% 38%

Trailer k filmu Cold Blood Legacy - La Mémoire du sang