Crocodile Island – 巨鳄岛 (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Crocodile Island – 巨鳄岛 (2020) online !

Trailer k filmu Crocodile Island

Crocodile Island – 巨鳄岛 (2020)

Pozeraj film Crocodile Island online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Čína, 2020, 86 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 27

Genre: AkčníDobrodružnýKatastrofický

Krajina pôvodu: Čína, 2020, 86 min

Nazov filmu:

Crocodile Island

v Krátkosti o filme online: film Crocodile Island Čína, 2020, 86 min online je z kategórii Dobrodružný / Akční / Katastrofický jeho hodnotenie je 34%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér:

Csfd popis: Lietadlo dopravnej spoločnosti po zrážke s kŕdľom vtákov musí núdzovo pristáť na ostrove. Ľudia, ktorým sa haváriu podarí prežiť čoskoro nájdu odkaz, ktorý tam zanechali piloti z druhej svetovej vojny ktorých lietadlo sa nad ostrovom tiež zrútilo že tam žije obrovský krokodíl...Skull Island na čínsky spôsob s celkom príjemnou zápletkou, ale treba uznať že zobrazenie krokodíla bolo hodné štúdia asylum a katastrofických filmov z ich produkcie. Taká jednohubka na ktorú je najlepšie čo najskôr zabudnúť, ale v pohode sa popri nej stihnete sústrediť na online zápas s priateľom v šachu.(21.2.2020)

herci: