Dark Light
0:00/ 45:00

Sleduj film Dark Light online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Dark Light

sleduj film Dark Light od rezisera Padraig Reynolds online zadarmo. tento film ma komunitny rating  44%, dalsie info o filme – USA, 2019, 90 min

Pozeraj film Dark Light online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 1

Genre: Horor

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Dark Light

v Krátkosti o filme online: Na farmě žije žena s dcerou. Když v poli uvidí podivné světlo, začnou se v jejich domě dít zvláštní události a dcera zmizí. Policie však nevěří, že dívka byla unesena něčím z jiného světa, a zatkne zoufalou matku. Ta ale uteče z vazby, aby zjistila, co se stalo, a našla svoji dceru.(LIVINGDEAD)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: ║Rozpočet $-miliónov║Tržby USA ║Tržby Celosvetovo ▐Ajaj nakoniec len naivné béčko. Kde sa to všetko naokolo dosť miesi, bije, lepšie chvíľky sa stretavajú s takými tými nevyhnutne hlúpymi, ktoré dosť podrážajú nohy. Aký taký potenciál ostal dosť uležaný pri zemi. Vysávači duší boli ďaleko efektívnejší / účelovejší u Doktora spánka. /40%/(8.12.2019)

Director:

Quality: 44%

Release:

44% 44%

Trailer k filmu Dark Light