Dobrodružná planéta 3D (1999)
0:00/ 45:00

Sleduj film Dobrodružná planéta 3D (1999) online !

Trailer k filmu Dobrodružná planéta 3D

Dobrodružná planéta 3D (1999)

Pozeraj film Dobrodružná planéta 3D online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Belgie / USA a tento film bol natočený v roku1999.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: AnimovanéDobrodružnéSci-Fi

Krajina pôvodu: Belgie / USA

Nazov filmu:

Dobrodružná planéta 3D

v Krátkosti o filme online: Dobrodružná planéta 3D je z roku 1999. Hodnotenie filmu je 50%. Hlavné úlohy si zahrali John Boyle, Bouli Lanners, Pierre Lebecque.

Rok vydania filmu: 1999

Režisér: Ben Stassen

Csfd popis: Glagoliti, malý kmeň svojhlavých vesmírnych kočovníkov, putuje už štyristo rokov, aby našiel nový domov. Ich predchádzajúca planéta bola zničená chybou operátora. A tak sa stalo, že v jeden svetelný rok našli Glagoliti planétu na okraji, inak nezaujímavej galaxie. Unavení cestou, si mysleli, že konečne našli vhodný domov... Tí čo vo vesmíre niečo prežili nestavajú len tak nové základne. Cyrillus, vrchný veliteľ Glagolitov považoval za múdre vyslať živé sondy, aby preskúmali svet tam dole. Dobrý nápad...až na to, že nepristáli v centre moderného mesta, ako očakávali, ale v novo postavenom zábavnom parku: DOBRODRUŽNÁ PLANÉTA, ktorý dosiaľ neotvorili pre verejnosť.. Atrakcie vodného dobrodružstva, fosforeskujúcich útesov, horskej dráhy či polárneho parku vyrážajú prieskumníkom dych. Spolu s kočovníkmi vesmíru ich v tretej dimenzii kina prežívajú aj diváci. A kým prví odchádzajú domov, druhí v obave, že priveľa zábavy môže zničiť základy glagolitskej civilizácie odlietajú späť do vesmíru. Cyrillus povoláva všetkých prieskumníkov na materskú loď skôr, než sa veci vymknú z rúk. A tak sa to udialo. Planéta na okraji inak nezaujímavej galaxie sa stala len krátkou nedôslednou kapitolou histórie Glagolitov. Prostredie „Dobrodružnej planéty“ bolo nákazlivo bláznivé... Hlavný veliteľ a duchovný vodca Glagolitov vyhlásil túto civilizovanú planétu za nezlučiteľnú z inteligentným životom... Pátranie za novým domovom pokračuje!(oficiální text distributora)

herci: John Boyle, Bouli Lanners, Pierre Lebecque

Keywords: