Donne-moi des ailes
0:00/ 45:00

Sleduj film Donne-moi des ailes online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Donne-moi des ailes

sleduj film Donne-moi des ailes od rezisera Nicolas Vanier online zadarmo. tento film ma komunitny rating  82%, dalsie info o filme – Francie, 2019, 113 min

Pozeraj film Donne-moi des ailes online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: DobrodružnýRodinný

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Donne-moi des ailes

v Krátkosti o filme online: Christian, vizionársky vedec, študuje voľne žijúce husi. Pre jeho syna, dospievajúceho chlapca posadnutého video hrami predstavuje myšlienka stráviť prázdniny s otcom vo voľnej prírode nočnú moru. Otec a syn sa predsa len zblížia vďaka bláznivému plánu: záchrana zanikajúceho druhu vďaka Christianovmu ultraľahkému lietadlu! Začína tak neuveriteľná a nebezpečná cesta...(Continental film)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Nádhera! Krásný příběh a perfektně natočený. Rodinný film jako dobré francouzské vínko. Pohlazení po duši, na které ráda slyším.(25.10.2019)

Director:

Quality: 82%

Release:

82% 82%

Trailer k filmu Donne-moi des ailes