Don’t Speak –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Don’t Speak – (2020) online !

Trailer k filmu Don't Speak

Don’t Speak – (2020)

Pozeraj film Don't Speak online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Velká Británie, 2020, 83 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 75

Genre: Horor

Krajina pôvodu: Velká Británie, 2020, 83 min

Nazov filmu:

Don't Speak

v Krátkosti o filme online: film Don't Speak Velká Británie, 2020, 83 min online je z kategórii Horor jeho hodnotenie je

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Scott Jeffrey

Csfd popis: Britský nízkorozpočzový horor z produkcie spoločnosti Proportion Productions, ktorá obšťastňuje hororových fanúšikov niekoľko krát do roka sprznením známych hororových filmov a motívov. Po strašiakoch, múmiách či bábikách došiel rad aj na jeden z najväčších hitov posledných mesiacov - Quiet Place a jeho následovníkov ako napr. Silence. Film šiel do produkcie pod jednoznačne výstižnejším titulom - Silent Place, nakoniec si to producenti (asi nedobrovoľne) rozmysleli a názov zmenili. Dej kopíruje čisto spomínané filmy - akurát že hlavní hrdinovia,obyčajná britská rodinka, sa do šlamastiky dostali kvôli tomu, že šli pozrieť na vidiek starých rodičov. Na ich prekvapenie, nikde ani živej duše a navyše, auto zdochlo a podobne sú na tom aj telefóny. A potom nasleduje krvavé zoznámenie sa a geniálne zistenie, že tie potvory majú jednu chybičku krásy - reagujú na zvuk, a tak, ak si ticho, teoretický ti nič nehrozí a prežiješ. Problémom je, že dotyčným hrdinom sa huby priam nezatvoria a tak idú z maléru do maléru. A divák, postupne ako to sleduje, poznáva, že v maléroch je aj on sám. Určite nič, čo by sa dalo z akéhokoľvek hľadiska odporúčať pozrieť ostatným.(7.4.2020)

herci: Stephanie Lodge