Exorcism of Molly Hartley, The (2015)
0:00/ 45:00

Sleduj film Exorcism of Molly Hartley, The (2015) online !

Trailer k filmu Exorcism of Molly Hartley, The

Exorcism of Molly Hartley, The (2015)

Pozeraj film Exorcism of Molly Hartley, The online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA a tento film bol natočený v roku2015.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 65

Genre: HororTrailery

Krajina pôvodu: USA

Nazov filmu:

Exorcism of Molly Hartley, The

v Krátkosti o filme online: Exorcism of Molly Hartley, The sa točil v roku 2015. Hodnotenie 53%. V hlavných úlohách Sarah Lind, Devon Sawa, Gina Holden.

Rok vydania filmu: 2015

Režisér: Steven R. Monroe

Csfd popis: V pokračovaní The Haunting of Molly Hartley (2008) sa Molly (Sarah Lind) prebudí ráno po oslave svojich 24. narodenín a už o malú chvíľu jej na dvere klope polícia. Tá pri prehliadke jej domu nájde dve mŕtve telá. Molly si ale z predchádzajúcej noci nič nepamätá. Je prevezená do nápravnovýchovného zariadenia, ktorého pacienti a personál začnú hneď po príchode cítiť, že spolu s Molly prišlo niečo veľmi temné. V rovnakom čase sa v zariadení nachádza bývalý exorcista John Barrow (Devon Sawa), ktorý na tomto mieste skončil potom, čo pokazil proces vyháňania a zapríčinil smrť dvoch ľudí. Doktorka Laurie Hawthorne (Gina Holden), ktorá Molly vyšetruje, zisťuje, že je posadnutá Diablom, a tak jej nezostáva nič iné, ako požiadať otca Johna o exorcizmus. Ten sa tak opäť postaví pred tvár Diabla, ale tentoraz už vie, že sa nesmie nechať oklamať.(Marceloo)

herci: Sarah Lind, Devon Sawa, Gina Holden

Keywords: