Fei long guo jiang – Fei lung gwoh gong (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Fei long guo jiang – Fei lung gwoh gong (2020) online !

Trailer k filmu Fei long guo jiang

Fei long guo jiang – Fei lung gwoh gong (2020)

Pozeraj film Fei long guo jiang online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Hongkong / Čína, 2020, 96 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 3

Genre: AkčníKomédie

Krajina pôvodu: Hongkong / Čína, 2020, 96 min

Nazov filmu:

Fei long guo jiang

v Krátkosti o filme online: film Fei long guo jiang Hongkong / Čína, 2020, 96 min online je z kategórii Akční / Komedie jeho hodnotenie je 59%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Donnie Yen

Csfd popis: Za mňa skôr sklamanie. Dostal som priemernú komédiu s bláznivým humorom premenlivej kvality. Prdiace vtipy ma fakt neberú. Ale nájdu sa tu aj vydarené scény. Napríklad paródia mojej srdcovky Sha Po Lang alebo to jak nakoniec dopadol ten policajt s parochňou. Najväčším záporom je romantická línia. Vďaka tomu, že tá Donnieho priateľka je panovačná blbá mrcha a Donnie jej neustále ustupuje, tak som jej prial len to najhoršie a vôbec som si neželal, aby skončili spolu. Naviac je táto romantika zdvojená prakticky rovnakým párom v ktorom je za tučka Wong Jing. To, že je Donnie vyžratý nemá pre film príliš význam a prakticky to je zbytočné. Najväčším kladom filmu sú bitky. Je ich tu fakt veľa a aj keď sú predrátované a Donnie s vypchatým pupkom poskakuje svižnejšie a vyššie ako za mlada, tak sú choreograficky nápadité, dynamické a poriadne kontaktné. Niektoré chvaty som si pustil aj viackrát. Snáď len finálna bitka na veži do ktorej sa zapojil aj vrtuľník, bolo už príliš preplácané jak z videohry a mal som chuť ju pretočiť. Celkovo to je mierne nadpriemerná komédia s dobrými bitkami v Jackie Chanovskom štýle. Z cameo výstupov ma potešil veterán Anthony Chan ako inšpektor, ktorého Donnie takmer prizabije na aute. 6/10.(15.4.2020)

herci: Donnie Yen