Girls Against Boys (2012)
0:00/ 45:00

Sleduj film Girls Against Boys (2012) online !

Trailer k filmu Girls Against Boys

Girls Against Boys (2012)

Pozeraj film Girls Against Boys online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA a tento film bol natočený v roku2012.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 23

Genre: DramatickéKriminálneThrillerTrailery

Krajina pôvodu: USA

Nazov filmu:

Girls Against Boys

v Krátkosti o filme online: Tento film Girls Against Boys bol natočený v roku 2012. Hodnotenie 41%. Hlavné úlohy si zahrali Nicole LaLiberte, Danielle Panabaker, Matthew Rauch.

Rok vydania filmu: 2012

Režisér: Austin Chick

Csfd popis: Pomsta bude sladká! Po sérii zlých skúseností s mužmi, na ktorých konci stojí aféra so ženatým mužom a prepadnutie v zadnej uličke po noci strávenej opíjaním sa v nočnom klube sa v Shae (Danielle Panabaker) niečo zlomí. Keď sa porozpráva so svojou kolegyňou Lu (Nicole LaLiberte), nájde skvelý spôsob, ako sa zbaviť vlastnej frustrácie. Lu je totiž radikálna feministka a zároveň vražedkyňa, ktorej obeťou sú výlučne zástupcovia opačného pohlavia. V rámci svojej "kariéry" si dokázala poradiť aj s policajtom. Shae a Lu sa vydávajú na víkendový výlet, kde sa jednoduchým a smrtiacim spôsobom vysporadúvajú s opačným pohlavím.(bjjoba)

herci: Nicole LaLiberte, Danielle Panabaker, Matthew Rauch

Keywords: