Halifaxová, súdny psychiater – Strach z temnoty (1997)
0:00/ 45:00

Sleduj film Halifaxová, súdny psychiater – Strach z temnoty (1997) online !

Trailer k filmu Halifaxová, súdny psychiater - Strach z temnoty

Halifaxová, súdny psychiater – Strach z temnoty (1997)

Pozeraj film Halifaxová, súdny psychiater - Strach z temnoty online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Austrálie a tento film bol natočený v roku1997.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 8

Genre: DramatickéKriminálneMysteriózne

Krajina pôvodu: Austrálie

Nazov filmu:

Halifaxová, súdny psychiater - Strach z temnoty

v Krátkosti o filme online: Halifaxová, súdny psychiater - Strach z temnoty bol natočený v roku 1997. Film je ohodnotený na 58%. Hlavné úlohy si zahrali Rebecca Gibney, Shane Connor, Hugh Jackman.

Rok vydania filmu: 1997

Režisér: Steve Jodrell

Csfd popis: Aj súdna psychiatrička môže mať svoje problémy. Jane Halifaxová (REBECCA GIBNEYOVÁ) absolvuje u psychoterapeutky dr. Marian Waltersovej (CATHERINE WILKINOVÁ) celý rad sedení pre svoj nie celkom bezproblémový vzťah k nebohému otcovi, pritom však musí plniť svoje pracovné povinnosti. Musí pomáhať špeciálnemu tímu, ktorý vytvoril vrchný komisár Langer pri vyšetrovaní prípadu masovej vraždy v jedálni malého autoservisu v Melbourne, kde neznámy vrah postrieľal deväť ľudí. Jedným z nádejných svedkov je Ray Harvey (SHANE CONNOR), mechanik z miestnej opravovne áut a vyliečený alkoholik, ktorého spočiatku považujú za hlavného podozrivého. Prežil len vďaka obrovskej náhode. Polícia s výdatnou pomocou Jane Halifaxovej sa snaží poskladať mozaiku udalostí a nájsť kľúč k zločinu. Detektív Eric Ringer (HUGH JACKMAN) spolupracuje s Jane a zaľúbi sa do nej. V predvečer Nového roka ju navštívi doma a neujde mu, že si už priveľa vypila. Skončia v posteli. Jane je však na dne, zmocní sa Ericovej pištole a vsunie si ju do úst. Tak spáchal samovraždu aj jej otec. Z hlbokej depresie ju vytrhne telefonát od Raya, ktorý súrne potrebuje jej pomoc. Spolu s Ericom sa opäť ocitnú na mieste činu, tentoraz tvárou v tvár skutočnému vrahovi, ktorý prišiel dokončiť svoje dielo... V epizóde nakrútenej v roku 1997 postavu detektíva Erica Ringera zahral Hugh Jackman, dnes už veľká medzinárodná hviezda (filmy X-Men, X-Men 2, Kate & Leopold, Van Helsing).(oficiální text distributora)

herci: Rebecca Gibney, Shane Connor, Hugh Jackman

Keywords: