Harry Potter a Ohnivá čaša
0:00/ 45:00

Sleduj film Harry Potter a Ohnivá čaša online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Harry Potter a Ohnivá čaša

Pozeraj film online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 89

Genre: DobrodružnéFantasyRodinnéRomantickéTV Program dnes

Krajina pôvodu:

Nazov filmu:

v Krátkosti o filme online: Navzdory zlých snům, ktoré ho neprestávajú pronásledovať, vydávať Harryho Weasleyovými na štvorstej dvacáté druhé famfrpálové mistrovství světa. Slavnostní začatie je veľkolepé, v noci sa kempuje prepínaná skupina maskovaných čarodějov, ktorí začínajú paniku a na oblohe vykouzlí obrovskú lebku s hadem v ústech. Znamení Voldemortovo. Je jasné, že se blíží temná doba. Je pravdepodobné, že z toho vyplýva, že je možné skončiť s trochou kouzelníků, kteří vyhrá váš Ohnivý pohár. Do súťaží smerujú uznávať iba fajčiari starší sedemkti let. Do Bradavic prichádza aj nový učitel obrany proti čiernym magiím Alostor Moody, ale výpravy zo dvou dalších kouzelnických škol. Čakajú na vás čakajú na trojici, kto pohár vybere, začne vyučování. Moody očakáva od prvých hodin jasne najevo, že je možné brať obrany proti čiernym magii vážně. Nastává slavnostní momentik. Pohár vybere do turnaje Cedrica, Viktora a Fleur. Je úžasné, že Harryho, aj keď mu ešte nie je sedemnásť. Podľa pravidel se musí zúčastnit, protože byl pohárem vybrán. Harry uvidí, že chce hľadať zlaté vejce, střežené drakem. Kolegiálně to prozradí Cedricovi a oběma sa do napínavého souboji podaří jiným jako Viktorovi a Fleur. Očakávali sa na druhý úkol, blíží se velké vánoční ples. A to ještě netuší, že se konečný úkol obrátil na děsivou noční můru, ktorá bude někoho stát život. (TV Nova)

Rok vydania filmu:

Rok vydania filmu:

Csfd popis:

Actors: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Duration:

Trailer k filmu