I Trapped the Devil
0:00/ 45:00

Sleduj film I Trapped the Devil online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

I Trapped the Devil

sleduj film I Trapped the Devil od rezisera Josh Lobo online zadarmo. tento film ma komunitny rating  45%, dalsie info o filme – USA, 2019, 82 min

Pozeraj film I Trapped the Devil online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 4

Genre: Horor

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: I Trapped the Devil

v Krátkosti o filme online: Počas vianočných sviatkov navštívia manželia Matt (AJ Bowen) a Karen (Susan Burke) osamelého Stevea (Scott Poythress), ktorý by inak musel sviatky tráviť sám. Ten z ich príchodu vôbec nie je nadšený a okamžite ich posiela preč, pretože sú vraj v obrovskom nebezpečenstve. Dôvodom je to, že Steve má v pivnici väzňa, o ktorom tvrdí, že je stelesnením diabla. Môže to byť pravda, alebo sa muž úplne zbláznil?(Marceloo)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Úplne v pohode malá atmosferická, hororová konverzačka na téma Čo by ste urobili keby... Celý čas sa to drží medzi troma a štyrma hviezdami, ale miestni hororoví fanúšikovia majú strašne malé penisy a navyše sú ovce, tak to zrazili do čiernej, lebo tam neznásilnili žiadneho novorodenca ani nič podobné. Na druhú stranu spracovanie s rozpočtom v réžii takého Mikea Flanagana by tiež stálo za pozretie. 70%(30.7.2019)

Director:

Quality: 45%

Release:

45% 45%

Trailer k filmu I Trapped the Devil