Ibiza
0:00/ 45:00

Sleduj film Ibiza online !

Ibiza

sleduj film Ibiza od rezisera Arnaud Lemort online zadarmo. tento film ma komunitny rating  62%, dalsie info o filme – Francie, 2019, 86 min

Pozeraj film Ibiza online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 31

Genre: Komédie

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Ibiza

v Krátkosti o filme online: Philippe a Carole se před nedávnem potkali. Oba jsou rozvedení. Zamilovali se do sebe až po uši a Phillipe udělá cokoliv, aby si na svou stranu získal Caroliny děti, které z něj nejsou zrovna odvařené. Navrhne jejímu synovi, že pokud udělá maturitu, může vybrat letní dovolenou. A… hurá na Ibizu! Phillipova představa o venkovské rodinné idylce se rychle rozplynula a nastal čas nabrat síly na nejdivočejší jízdu jeho života.(Bohemia MP)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Francúzi to s komédiami rozbehli v poslednej dobre ako sa patrí. A keďže je v konkurencii aj Amerika a Nemci tak mi nedá porovnať produkciu. Americké komédie ma dlhodobo odpudzujú neustálymi narážkami na drogovú nezávislosť s tým, že ani jedna sa nezaobíde bez toho aby časťou pointy nebolo drogové opojenie. Nemci majú humor trocha menej svieži ale na druhej strane vždy vyvážený ľudskou tvárou. Francúzi sa neboja veselých nápadov a kombinácií a dokážu vytvoriť rodinnú zábavu a keď sa v ich komédii niekto opije alebo trocha prifetuje tak to nikdy nie je také prvoplánové ako u ameriky. IBIZA je zábavná komédia a celý dej filmu ťahá Clavier čo sa dalo čakať a nikomu to určite nevadí. A bonus v každom Francúzskom filme sú pekné herečky. Takže je na čo sa pozerať a je na čom sa zasmiať.(29.7.2019)

Director:

Quality: 62%

Release:

62% 62%

Trailer k filmu Ibiza