Impractical Jokers: The Movie –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Impractical Jokers: The Movie – (2020) online !

Trailer k filmu Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie – (2020)

Pozeraj film Impractical Jokers: The Movie online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 93 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 2

Genre: Komédie

Krajina pôvodu: USA, 2020, 93 min

Nazov filmu:

Impractical Jokers: The Movie

v Krátkosti o filme online: film Impractical Jokers: The Movie USA, 2020, 93 min online je z kategórii Komedie jeho hodnotenie je 67%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Joe Gatto

Csfd popis: Film pro fanoušky seriálu. Nakonec, ono je to lautr to samé, jenom jsou výzvy proloženy skeči a rámovány deseti minutami příběhu o tom, jak Jokeři jedou na párty s Paulou Abdul. No a jinak je tam úplně všechno, co čekáte – kočky, Salův táta, Jaden Smith, hasiči, Murray v tangách, Joey Fatone, softcore porno Brianových rodičů... Joe v jeskyni je to nejlepší, co kdy v Impractical Jokers bylo, a navíc se dozvíte, co Murr dělá po nocích. Takže jo, pro příznivce seriálu jasná volba. Ale kdo jiný na to taky bude koukat, že jo.(7.4.2020)

herci: Joe Gatto