Knives Out – Na nože, film 2020
0:00/ 45:00

Sleduj film Knives Out – Na nože, film 2020 online !

Trailer k filmu

Knives Out – Na nože, film 2020

Pozeraj film online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA a tento film bol natočený v roku2016.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 142

Genre: 2020DokumentárneDramatickéKomédieKrimiMysteriózneThrillerTrailery

Krajina pôvodu: USA

Nazov filmu:

v Krátkosti o filme online: film na nože bol natočený v 2019.

Rok vydania filmu: 2016

Režisér: Rian Johnson

Csfd popis: Keď slávneho autora detektívok Harlana Thrombeyho (Christopher Plummer) nájdu mŕtveho v jeho sídle tesne po oslave 85. narodenín, na mieste činu sa záhadne objaví svojrázny a šarmantne neodbytný detektív Benoit Blanc (Daniel Craig). Postupne sa zoznamuje s členmi rozhádanej excentrickej rodiny aj s oddaným služobníctvom, aby rozmotal sieť dômyselne utkanú zo lží a poloprávd a vylovil z nej pravdu o smrti starého pána. (Oficiálny text distribútora)

herci: Daniel Craig, Chris Evans, Lakeith Stanfield, Ana de Armas, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford, Christopher Plummer, Jaeden Martell, Riki Lindhome, Raúl Castillo, Edi Patterson, Noah Segan, K Callan, Frank Oz

Duration: