Kouzelný park
0:00/ 45:00

Sleduj film Kouzelný park online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Kouzelný park

sleduj film Kouzelný park natočený rezirom Dylan Brown v USA / Španělsko, 2019, 85 min online zadarmo.

Pozeraj film Kouzelný park online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Genre: AnimovanýDobrodružnýKomédie

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Kouzelný park

v Krátkosti o filme online: Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Ve své představivosti vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty dechberoucí a fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata s velmi vyhraněnou osobností. Například bezpečáka tu dělá dikobraz, který se všeho bojí a ve stresu nekontrolovaně střílí bodliny, o údržbu se starají dva bobří vtipálci a tak by se dalo pokračovat. June však není pouze snílek, ale taky hodně praktická holka, která zkouší aspoň některé z těch fantastických modelů reálně postavit z toho, co jí zrovna přijde pod ruku. Asi tušíte, že takové pokusy nemůžou dopadnout dobře a většinou končí demolicí celého sousedství. Po jedné takové mimořádné destrukci June slíbí, že už začne sekat dobrotu, všední i nevšední starosti ji navíc připraví i o chuť vymýšlet výjimečné atrakce aspoň teoreticky. June přestane snít. Jednoho dne ji však osud a šťastná místa zavedou na zpustlé místo, kde kdysi skutečně existoval park, jaký si vysnila. Dokáže June znovu probudit vlastní fantazii a zastavit jinak nevyhnutelný zánik tohoto ráje atrakcí? Zdejší mluvící zvířecí personál na ni dost spoléhá. Jinou naději totiž nemají.(CinemArt)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Veľké prekvapenie v podobe tohto animáku, ktorý je ako stvorený pre rodiny s deťmi. Film ako niekoľko pred ním za posledné obdobie, rieši tému stratenej fantázie, radosti a farieb na základe vážnej udalosti. Úloha nájsť ich je pre postavu to najdôležitejšie, čo ale táto snímka posúva opäť trochu ďalej - v tomto prípade mladé dievča to stratené vôbec nehľadá. Film si dáva načas a je veľmi vyspelý, hoci je určený pre mladšieho diváka. Nechá nám predstaviť hlavné postavy, aj sa stotožniť s hlavnou hrdinkou, ktorá je veľmi sympatická a snímka s ňou narába veľmi citlivo. Film si je vedomý do akej miery môže a púšťa hlavnú postavu do emocionálnych bodov, čo pre výsledok úplne funguje. Zvierací kamaráti môžu pôsobiť odrádzavo, keďže pomaly v každom animáku musia byť zvieratá, v tomto prípade je to ale opodstatnené a dáva to zmysel napriek tomu, že sú v podstate archetypálnymi postavami. Technická stránka filmu je na vysokej úrovni. Hoci mimika a detaily tvárí postáv nie sú až tak vysoko, prostredie a jednotlivé časti parku sú pripravené veľmi dôkladne. Isté špecifiká vytvára pre film aj fakt, ž že park, v ktorom sa dievča ocitne, je uzavretý a zničený. Pravdepodobne by ste čakali veľké dobrodružstvo vo fungujúcom a prepracovanom svete, preto som rád, že si film našiel svoju cestu. V animácii, aj významovo, ide do zaujímavého kontrastu park v hlave a park v dome, čo zároveň porovnáva realitu a fantáziu a prízvukuje, že tá naša realita vôbec nemusí byť taká zlá. Viac tu: https://youtu.be/7N2zPbGKj4k(15.3.2019)

Director:

Quality: 62%

Release:

62% 62%

Trailer k filmu Kouzelný park