Kráľ 							(festivalový název) (2017)
0:00/ 45:00

Sleduj film Kráľ (festivalový název) (2017) online !

Trailer k filmu Kráľ (festivalový název)

Kráľ (festivalový název) (2017)

Pozeraj film Kráľ (festivalový název) online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Chile / Francúzsko / Nizozemsko / Katar / Nemecko a tento film bol natočený v roku2017.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: Trailery

Krajina pôvodu: Chile / Francúzsko / Nizozemsko / Katar / Nemecko

Nazov filmu:

Kráľ (festivalový název)

v Krátkosti o filme online: Kráľ (festivalový název) bol natočený v roku 2017. Film je ohodnotený na 66%. V hlavných úlohách Rodrigo Lisboa, Claudio Riveros.

Rok vydania filmu: 2017

Režisér: Niles Atallah

Csfd popis: Okolo roku 1860 bolo obrovské územie juhoamerickej Patgónie ešte neprebádané. Brázdili ho rôzni dobrodruhovia so sprievodom aj bez a bolo to jedno z posledných veľkých dobrodružstiev, podobne ako v tom čase začínajúce polárne výpravy. V Patagónii ste si mohli vyhlásiť vlastný štát alebo vlastné kráľovstvo. Kráľovstvo na konci sveta. Jedným z týchto dobrodruhov bol Francúz Orélie-Antoine des Tounens. Špión alebo blázon, kráľ či podvodník? Nevieme a vlastne sa ani nedozvieme. Pretože – existoval vôbec? Niles Atallah rozpráva príbeh so surreálnou atmosférou a rozpráva ho zvláštne. Dokumentárne rekonštruuje udalosť, ktorá sa možno nestala, falšuje históriu, vytvára akýsi fiktívny svet pomocou experimentu. Lebo ide o experimentálny film s hercami, ktorí majú masky, a potom nie, s bábkami a vymyslenými archívnymi zábermi, ktoré archív v živote nevideli. Atallah veľmi dôsledne experimentuje aj s materiálom, používa 35 mm, 16 mm a Super 8 filmové zábery, ktoré na niekoľko rokov zakopal do zeme, aby získali patinu.(Art Film Fest)

herci: Rodrigo Lisboa, Claudio Riveros

Keywords: