Láska, svatba, zas a znova – Love. Wedding. Repeat (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Láska, svatba, zas a znova – Love. Wedding. Repeat (2020) online !

Trailer k filmu Láska, svatba, zas a znova

Láska, svatba, zas a znova – Love. Wedding. Repeat (2020)

Pozeraj film Láska, svatba, zas a znova online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Velká Británie, 2020, 100 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 4

Genre: KomédieRomantický

Krajina pôvodu: Velká Británie, 2020, 100 min

Nazov filmu:

Láska, svatba, zas a znova

v Krátkosti o filme online: film Láska, svatba, zas a znova Velká Británie, 2020, 100 min online je z kategórii Komedie / Romantický jeho hodnotenie je 55%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Piers Tempest

Csfd popis: Zaujímavo poňatý film, aj keď na môj vkus až príliš prepálený tým neprirodzeným šialenstvom (pravdepodobne spôsobené tou drogou). A to je vlastne aj škoda, lebo potenciál to malo super, pretože zápletka, postavy aj to svadobné prostredie - to všetko bol dobrý základ pre kvalitnú komédiu. Ale žiaľ, celé to bolo zničené tým tlačením na pílu. A mimochodom, bolo by zaujímavé ukázať ako by to dopadlo, keby si ten inkriminovaný pohár zobral postupne každý z hostí pri stole (vo filme boli len dva možné scenáre). Mohlo to byť zaujímavé. Ale inak, hlášky to malo vcelku dobré, aj zasmiať sa na tom občas dalo, takže som ochotný tomu hodiť aj 3*. Ale stále si stojím za tým, že to malo na viac :)(15.4.2020)

herci: Piers Tempest