Mizerové navždy – Bad Boys 3 (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Mizerové navždy – Bad Boys 3 (2020) online !

Trailer k filmu Mizerové navždy

Mizerové navždy – Bad Boys 3 (2020)

Pozeraj film Mizerové navždy online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 124 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 16

Genre: AkčníKomédieKrimiThriller

Krajina pôvodu: USA, 2020, 124 min

Nazov filmu:

Mizerové navždy

v Krátkosti o filme online: film Mizerové navždy USA, 2020, 124 min online je z kategórii Akční / Komedie / Krimi / Thriller jeho hodnotenie je 72%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Jerry Bruckheimer

Csfd popis: "Bad Boys For Life" som mal konečne možnosť vidieť v kine a tak je načase si o filme niečo povedať. Je super, že sériu už nemá pod palcom Michael Bay. Myslím si, že duo El Arbi a Fallah tomu dali potrebného ducha. Will Smith a Martin Lawrence stále pôsobia ako dobrá dvojka. Takže postvám to nijako neublížilo. Humor je oveľa lepší a scénky majú podľa mňa väčšiu váhu, než v poslednom filme. Už to urobili miestami aj trošku vážnejšie a filmu to len prospieva. Vďaka tomuto podľa mňa pôsobia niektoré scénky oveľa uveriteľnejšie, než keby som si to predstavil pod palcom Michaela Baya. Najmä momentky v úvode. Prvých 20 minút je fantastických. Možno 30 minút. Keď sa Mike s Marcusom po nejakom čase stretnú a Mike chce zobrať Marcusa do akcie, tie dialógy proste fungujú a celková váha tej scénky na mne skutočne visela. A neplatí to len v tej scénke. Je tu niekoľko ďalších skvelých momentiek, ktoré majú potrebnú energiu a razanciu. Takže v tomto smere tvorcom a hlavne scenáristom tlieskam. Kde však tento film úplne nevychytal svoje problémy sú 2 veci. V prvom rade mám pocit,že po prvej polke filmu to ide s tempom trošku dole. Pôsobí to oveľa natiahnutejšie a nemá to taký dobrý spád ako prvá hodina filmu. A v druhom rade je pre mňa problém spôsob akým niektoré scénky výsledne dopadnú. Nemôžem povedať, že by to boli zlé momentky, no dívate sa na jednotlivé scénky a viete aký bude ich výsledok. Viete vycítiť, že sa niečo stane a viete dokonca prísť na to aj čo presne sa stane. A ako to dopadne. Myslím si, že je tu niekoľko dobrých zvratov a vďaka tomu to dáva dobré momentky záverečnému stretnutiu medzi Mikom a našim hlavným zloduchom. Celkovo však by som asi bol radšej, keby na mňa tie scénky nepôsobili tak jednoznačne. Plus tu máme aj nový tím ľudí. A niekedy sú vo filme momentky, kde som chcel vidieť aký bude Will Smith pán, no scénka sa skončí príchodom AMMO tímu. A pôsobí to ako trošku sklamanie. Obzvlášť v jednej momentke, kde Will odloží zbraň, aby sa pustil do boja a scénka sa proste ukončí inak, než by som chcel. Výsledne som si však film užil, dostal ma do dobrého akčného filmu, je tu niekoľko štýlových momentiek a skvelá motorková naháňačka, takže verím, že fanúšikov poteší. Ak máte radi túto sériu, kúpte si lístok, posadťe sa v sále a užite si film tak ako ja. Stojí to za to. Hodnotenie: B+(24.1.2020)

herci: Will Smith