Mohyla
0:00/ 45:00

Sleduj film Mohyla online !

Mohyla

sleduj film Mohyla od rezisera Andrej Kolenčík online zadarmo. tento film ma komunitny rating  63%, dalsie info o filme – Slovensko, 2019, 74 min (Televizní verze: 3×26 min)

Pozeraj film Mohyla online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 3

Genre: DobrodružnýRodinnýSci-Fi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Mohyla

v Krátkosti o filme online: Počas školského výletu na Mohylu nad Bradlom sa traja spolužiaci Tablet, Anika a Dany ocitnú v spomienkach Milana Rastislava Štefánika. Objavujú fascinujúci svet, kde je možné čokoľvek, kde sa cestuje časom aj priestorom bez hraníc. Štefánikove spomienky ožívajú a deti čaká dobrodružstvo ich života. Ocitnú sa v snehom zaviatom Janssenovom observatóriu na Mont Blancu, v Paríži, na Tahiti aj v ohrození života v prvej svetovej vojne. Podarí sa im vrátiť späť domov alebo sa navždy stratia v útrobách zabudnutia?(Cinetype)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis:

Director:

Quality: 63%

Release:

63% 63%

Trailer k filmu Mohyla