Morderca zostawia ślad (1967)
0:00/ 45:00

Sleduj film Morderca zostawia ślad (1967) online !

Trailer k filmu Morderca zostawia ślad

Morderca zostawia ślad (1967)

Pozeraj film Morderca zostawia ślad online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Polsko a tento film bol natočený v roku1967.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 6

Genre: DramatickéKriminálne

Krajina pôvodu: Polsko

Nazov filmu:

Morderca zostawia ślad

v Krátkosti o filme online: Tento nadpriemerný film Morderca zostawia ślad 1967. Hodnotenie je 67%. Hlavné postavy si zahrali Tadeusz Schmidt, Krystyna Mikolajewska, Iwa Mlodnicka.

Rok vydania filmu: 1967

Režisér:

Csfd popis: Poľský kriminálny film nakrútený v roku 1967 Aleksanderom Ścibor-Rilskim sa odohráva na konci druhej svetovej vojny. Krátko pred príchodom poľských vojakov, partizáni strážia budovu gestapa v obci. Okrem iného sa v nej nachádza aj dôležitá kartotéka konfidentov. Tá je čoskoro ukradnutá a človeka, ktorý ju strážil, zavraždia. Keďže je jasné, že vrah neopustil budovu, poručík Lothar po ňom začne pátrať... Vo svojej poslednej filmovej úlohe sa v snímke objavil Zbigniew Cybulski, ktorý tragicky zomrel vo Vroclave pred dokončením filmu. Počas realizácie postprodukcie nadaboval Cybulskeho Tadeusz Lomnicki.(bjjoba)

herci: Tadeusz Schmidt, Krystyna Mikolajewska, Iwa Mlodnicka

Keywords: