Motherless Brooklyn
0:00/ 45:00

Sleduj film Motherless Brooklyn online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Motherless Brooklyn

sleduj film Motherless Brooklyn od rezisera Edward Norton online zadarmo. tento film ma komunitny rating  68%, dalsie info o filme – USA, 2019, 144 min

Pozeraj film Motherless Brooklyn online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 3

Genre: DramaKrimi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Motherless Brooklyn

v Krátkosti o filme online: Projekt Edwarda Nortona, který se chopil jak režie tak i hlavní role a scénáře, je podle novely Jonathana Lethema. Vypráví o detektivovi jménem Lionel Essrog, trpící Tourretovým syndromem, což je chronická porucha projevující se motorickými tiky, například mrkáním, cukáním, máváním horními končetinami, poruchami pozornosti či hyperaktivitou. Lionelův učitel je zabit a on se vydává najít vraha.(HarveyDent)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Norton ako herec znova exceluje. Ako scenárista a režisér je to už dosť slabšie. V tuctovej dobovej kriminálke pátra po vrahoch svojho šéfa a klbko intríg, ktoré rozmotá je miestami neskutočne uspávacie. Výprava sa vydarila, ale po vizuálnej stránke kamere chýba nejaký filter a poriadna dobová hudba. Takto film pôsobí strašne lacno a televízne. Okrem Nortona ešte za zmienku stojí skvelý Baldwin, tradične charizmatický Dafoe a po dlhšej dobe neznudene pôsobiaci Willis. Celkovo to je ale len priemerná žánrová jednohubka typu Leaves of Grass, v ktorej Norton dokazuje, že ako herec patrí stále medzi špičku. Ešte by to chcelo vyberať si kvalitnejšie filmy, ktoré by obstáli ako celok. Toto nemalo v kinách čo hľadať. Je to klasický direct to Netflix film. 5/10.(29.1.2020)

Director:

Quality: 68%

Release:

68% 68%

Trailer k filmu Motherless Brooklyn