Na nože
0:00/ 45:00

Sleduj film Na nože online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Na nože

sleduj film Na nože od rezisera Rian Johnson online zadarmo. tento film ma komunitny rating  83%, dalsie info o filme – USA, 2019, 131 min

Pozeraj film Na nože online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 2

Genre: DramaKomédieKrimiMysteriózníThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Na nože

v Krátkosti o filme online: Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo. V napínavém detektivním příběhu, v duchu nejlepší tradice Agathy Christie, rozehrají herecký koncert Chris “Captain America” Evans, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, a Don Johnson.(Vertical Ent.)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Dr. Horrible... mal si pravdu. Stojí to za pozretie a určite to neľutujem. Johnsona zase až tak rád nemám. Epizodu VIII v jeho vízií považujem za prvý zárez čo sa týka úpadku Star Wars universa a jeho Looper mi príde nemastný neslaný. Hlavne 12 opíc to zvládlo skôr a lepšie. Ale toto bolo príjemné. Postavené na charakteroch a dobrom scenári. Šlape to ako hodinky a je to zábavné. Funguje tam napätie a Daniel Craig a Ana de Armas hrajú prvú ligu. Oldschoolová detektívka, ktorú som si s polovičkou užil a príjemne očakávam pokračovanie. Takéto atmosférické filmy mi dosť chýbajú. Tobôž keď majú inteligentný scenár a hrajú s divákom hru, ktorá ho aj baví. 5* by som dal až po druhom zhliadnutí. Zatiaľ najlepší Johnson.(9.1.2020)

Director:

Quality: 83%

Release:

83% 83%

Trailer k filmu Na nože