Nancy Drew and the Hidden Staircase
0:00/ 45:00

Sleduj film Nancy Drew and the Hidden Staircase online !

Nancy Drew and the Hidden Staircase

sleduj film Nancy Drew and the Hidden Staircase od rezisera Katt Shea online zadarmo. tento film ma komunitny rating  59%, dalsie info o filme – USA, 2019, 89 min

Pozeraj film Nancy Drew and the Hidden Staircase online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 6

Genre: DramaKrimiMysteriózní

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Nancy Drew and the Hidden Staircase

v Krátkosti o filme online: null

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Pôvodnú knihu nepoznám, ale nakoľko vyšla v roku 1930, tak asi sa tu veľa vecí zmodernizovalo, aby to bolo viac pre súčasného diváka. Takže v tomto smere si o tom skôr niečo povieme ako o filme samostatne, než ako o adaptácii knihy. Lebo verím, že tá bola v týchto aspketoch diametrálne odlišná. "Nancy Drew and The Hidden Staircase" je podľa mňa dobrá kombinácia rodinného filmu s krimi a možno aj takého jemného hororu v jednej časi. Ale veľmi jemného. Je super, že veci sa dajú logicky vysvetliť, postavy sú podľa mňa celkom dobré a najmä Nancy je sympatická, ktorú hrá Sophia Lillis. Na dievča som bol zvedavý už od momentu, čo som v 2017-tom videl prvú časť filmu "IT". A svoju charizmu vie priviesť aj sem. A ešte k tomu je aj chytrá. A popravde aj tie zvyšné dievčatá sú celkom okey. Efekty sú na TV úrovni, ale nie otrasné. Osobne by som možno bol radšej, keby tam neboli niektoré vysoké klišé. Ako keby sme vedeli viac-menej odhadnúť kto bude zloduchom. Ako keby sme vedeli, že baby budú na konci naj kamošky napriek všetkému čo sa predtým udialo a tak ďalej. Celkovo mám pocit, že to funguje a je super mať možnosť vidieť ako sa dokázal duch v tomto dome preukazovať. A potom je tu ešte úvod, kde som mal okamžite chuť si spievať starý hit od Eiffel 65 - I´m Blue. A funguje to dobre. Musím priznať, že som sa pobavil. Ako rodinný film to môže byť. A ako komédia to tiež nie je špatné. Áno, všetko sa dá dokopy odhadnúť a je vidno, že je to rodinný film, ale ak máte decká a chcete si pozrieť niečo ľahké, tak toto nie je zlá voľba. Zvážte si sami. Hodnotenie: B-(27.3.2019)

Director:

Quality: 59%

Release:

59% 59%

Trailer k filmu Nancy Drew and the Hidden Staircase