Neukdae sonyeon (2012)
0:00/ 45:00

Sleduj film Neukdae sonyeon (2012) online !

Trailer k filmu Neukdae sonyeon

Neukdae sonyeon (2012)

Pozeraj film Neukdae sonyeon online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Jižní Korea a tento film bol natočený v roku2012.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 9

Genre: FantasyRomantické

Krajina pôvodu: Jižní Korea

Nazov filmu:

Neukdae sonyeon

v Krátkosti o filme online: Film Neukdae sonyeon bol natočený v roku 2012. Hodnotenie filmu je 72%. Hlavné úlohy si zahrali Joong-ki Song, Bo-yeong Park, Yeong-ran Lee.

Rok vydania filmu: 2012

Režisér: Sung-hee Jo

Csfd popis: Matka sa spolu so svojimi dcérami presťahuje do veľkého domu na vidieku, pretože jej to odporučil lekár kvôli pľúcnemu ochoreniu vyskytujúcemu sa u staršej dcéry. Kým sa rodina snaží aklimatizovať sa v novom prostredí, staršia dcéra spozoruje v zamknutej miestnosti v stodole divokého chlapca. Matka rodiny sa ho ujíma v domnení, že je to sirota vyrastajúca na okraji spoločnosti s nespoločenskou povahou. Staršia dcéra ho postupne učí základným návykom stravovania a správania sa, aby mohol žiť ako normálny človek. Chlapec, ktorý sa čím ďalej tým viac o staršiu dcéru zaujíma, však skrýva tajomstvo.(grace2)

herci: Joong-ki Song, Bo-yeong Park, Yeong-ran Lee

Keywords: