One and Two (2015)
0:00/ 45:00

Sleduj film One and Two (2015) online !

Trailer k filmu One and Two

One and Two (2015)

Pozeraj film One and Two online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA a tento film bol natočený v roku2015.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: DramatickéFantasyThriller

Krajina pôvodu: USA

Nazov filmu:

One and Two

v Krátkosti o filme online: Film One and Two sa točil v roku 2015. Hodnotenie je 51%. Hlavné postavy si zahrali Kiernan Shipka, Timothée Chalamet, Elizabeth Reaser.

Rok vydania filmu: 2015

Režisér: Andrew Droz Palermo

Csfd popis: Uprostred lesa a krajiny ohraničenej obrovským plotom, ktorý sa ako nekonečná stena vypína k oblakom, žije Daniel (Grant Bowler) so svojou rodinou. Jeho dve deti, Zac (Timothée Chalamet) a Eva (Kiernan Shipka) majú v sebe čosi tajomné, niečo, čoho sa ich otec bojí, čo ho nenecháva na pokoji a pred čím sa cíti slabý. Na rozdiel od svojej ženy Elizabeth (Elizabeth Reaser), ktorá svojim deťom tvrdí, že tajomná vec, ktorú zdedili a ktorú v sebe ukrývajú, je darom od Boha, Daniel verí, že ide o prekliatie. A je tu aj ten obrovský a nekonečný plot, ktorý nevedno, či ich má ochrániť proti niekomu zvonku, alebo brániť im, aby sa dostali von...(sochoking)

herci: Kiernan Shipka, Timothée Chalamet, Elizabeth Reaser

Keywords: