Přes hranici
0:00/ 45:00

Sleduj film Přes hranici online !

Přes hranici

sleduj film Přes hranici od rezisera Catherine Hardwicke online zadarmo. tento film ma komunitny rating  53%, dalsie info o filme – USA, 2019, 104 min

Pozeraj film Přes hranici online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 7

Genre: AkčníDramaThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Přes hranici

v Krátkosti o filme online: Gloria (Gina Rodriguez) míří do Tijuany v Mexiku, aby navštívila svou nejlepší kamarádku, která se tu účastní místní soutěže o královnu krásy. Během večírku v baru ale její přítelkyni někdo unese a samotná Gloria se zaplétá do nebezpečné hry mezi CIA, DEA a charismatickým, ale bezcitným šéfem drogového kartelu. Gloria, která v sobě objevuje netušené schopnosti, musí ve snaze zachránit svou kamarádku všechny obehrát. Neobejde se bez lstí, vynalézavosti a síly.(Bontonfilm)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Dement Trump ešte stále nestihol postaviť ten plot a potom sa stávajú také veci. Očividne Mexičanka, ale už s americkým občianstvom, sa náhodne dostane do pazúrov mexického gangu a zdá sa, že asi zabudla, ako to v krajine kaktusov chodí, keďže neváha hrdo kartelu do očí chrstnúť, že "ja poznám svoje práva!". Opálení zbrojnoši sa dlho snažili nájsť v drogovom slovníku slovo "právo", avšak s údivom zistili, že taký cudzí termín sa v oblasti tequily naposledy vyskytoval ešte za čias dobytia Aztéckej ríše, aj to šlo o právo zabíjať Indiánov. V tomto napínavom thrilleri si užijete naozaj veľa slnka, fúzatých slizákov a nakoniec aj tak vyhrá Mexiko.(28.3.2019)

Director:

Quality: 53%

Release:

53% 53%

Trailer k filmu Přes hranici