Půjčovna masa: Nové pouzdro –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Půjčovna masa: Nové pouzdro – (2020) online !

Trailer k filmu Půjčovna masa: Nové pouzdro

Půjčovna masa: Nové pouzdro – (2020)

Pozeraj film Půjčovna masa: Nové pouzdro online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Japonsko, 2020, 74 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 12

Genre: AnimovanýSci-Fi

Krajina pôvodu: Japonsko, 2020, 74 min

Nazov filmu:

Půjčovna masa: Nové pouzdro

v Krátkosti o filme online: film Půjčovna masa: Nové pouzdro Japonsko, 2020, 74 min online je z kategórii Animovaný / Sci-Fi jeho hodnotenie je 65%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér:

Csfd popis: Seriál so skutočnými, živými hercami z dielne Netflixu nepoznám. Takže do celovečerného anime som išiel bez akýchkoľvek vedomostí a po jeho skončení vo mne zostal pocit pozitívneho sklamania. Grafika je na skvelej úrovni, akčné scény na dostatočne dobrej úrovni a príbeh, napriek svojim nedostatkom, so zaujímavými myšlienkami. Celá koncepcia mi pripomína nekorunového kráľa cyberpunku – Ghost in the Shell. Tí, ktorí majú rád Ghost in the Shell-based anime, tak nebudú sklamaní. Po dlhšom čase je to výsledok, za ktorý sa Netflix nemusí hanbiť. Osobné hodnotenie: 80% (****) (25.3.2020)

herci: