Punk je hned!
0:00/ 45:00

Sleduj film Punk je hned! online !

Punk je hned!

sleduj film Punk je hned! od rezisera Juro Šlauka online zadarmo. tento film ma komunitny rating  60%, dalsie info o filme – Slovensko / Česko, 2019, 70 min

Pozeraj film Punk je hned! online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 92

Genre: Drama

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Punk je hned!

v Krátkosti o filme online: Drogově závislý pankáč Kwička žije se svojí družkou a synem v rozpadajícím se podnájmu. Jeho alternativní způsob života se střetne s tvrdou realitou, když dostane dopis od sociální péče s výstrahou, že mu bude dítě odebráno. Kwička se pokusí věci napravit, ale jeho impulzivní chování promění snahu o záchranu ve volný pád. Režijní debut Juraje Šlauka se inspiruje osudy lidí žijících na periferii.(Febiofest)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Drsná sonda do života, ktorý snáď nikto neokúsi. Je to tak akurát dlhé, štýlovo chytľavé a jediný problém mám vlastne iba s tým, že podaktorí (ne)herci nestíhajú. Podobné počiny nepotrebujú mať premakaný dej. Úplne stačí, že dokážu predať svet, kde sa odohrávajú. A to sa tu podarilo. V rámci festivalov by z toho mohol byť celkom slušný hit. 8/10(21.3.2019)

Director:

Quality: 60%

Release:

60% 60%

Trailer k filmu Punk je hned!