Replicate
0:00/ 45:00

Sleduj film Replicate online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Replicate

sleduj film Replicate natočený rezirom John Murlowski v USA, 2019, 93 min online zadarmo.

Pozeraj film Replicate online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 2

Genre: HororSci-FiThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Replicate

v Krátkosti o filme online: Dvojica tínedžerov Zach (Joel Courtney) a Randy (Calum Worthy) vyrábajú videá o ich nudnom a pokojnom mestečku dúfajúc, že z nich vďaka tomu budú slávni youtuberi. Náhodou sa stanú svedkami niekoľkých zvláštnych incidentov, ktoré ich dovedú k poznaniu, že ich susedia sú jeden po druhom nahradzovaní svojimi takmer dokonalými kópiami. Spoločne s kamarátkou Kaylou (Andi Matichak) stojí pred nimi neľahká úloha – presvedčiť svoje okolie, že tu ide o viac ako len o reklamu na ich fádnu internetovú šou. (beso74)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Asi takhle, kdo má nakoukáno, míním tím Invaze, Fakulta, Zloději těl, nebude nijak výrazně překvapen, přesto několik kladů tohle nové zpracování má, příjemné herecké obsazení, pro změnu neokoukané, což mě osobně vždycky potěší, jemně mrazivou atmosféru a tomu odpovídající napětí, svižné tempo a pár velmi pěkných kreativních momentů. U mě dobrý, bezproblémově vstřebatelná filmová jednohubka.(17.9.2019)

Director:

Quality: 52%

Release:

52% 52%

Trailer k filmu Replicate