Rytmická sekce – The Rhythm Section (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Rytmická sekce – The Rhythm Section (2020) online !

Trailer k filmu Rytmická sekce

Rytmická sekce – The Rhythm Section (2020)

Pozeraj film Rytmická sekce online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Velká Británie, 2020, 109 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 50

Genre: AkčníMysteriózníThriller

Krajina pôvodu: Velká Británie, 2020, 109 min

Nazov filmu:

Rytmická sekce

v Krátkosti o filme online: film Rytmická sekce Velká Británie, 2020, 109 min online je z kategórii Akční / Thriller / Mysteriózní jeho hodnotenie je 49%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Barbara Broccoli

Csfd popis: Brutálna Nikita s osobným motívom. Proste film o jednej fetke, ktorú nejaký agent za 8 mesiacov vycvičí, aby sa pomstila za smrť svojej rodiny nejakým teroristom. Našťastie scenárista mal dosť rozumu a tak sa z nej za tak krátku dobu nestane supermegadokonalá chladnokrvná mašina na zabíjanie, ale trochu drsnejšia žena, ktorá robí chyby a nakoniec väčšinou skôr bojuje o svoj vlastný život. Bohužiaľ príbeh hlavnej hrdinky ma vôbec nebavil. Proste nesympatická fetka a bolo mi jedno, že má k svojmu stavu dobrý dôvod. Akčných scén je tiež dosť málo. Maximálne tak 10 minút a dočkáme sa skôr komorných vecí ako pár bitiek alebo jedna naháňačka. Za ne dávam jednu hviezdičku a druhú za charizmatického drsniaka Juda Lawa, ktorý tú fetku väčšinu filmu trénuje. Celkovo to je ale nudný a málo akčný podpriemer. 4/10.(17.4.2020)

herci: Steve Mazzaro