Skleněný
0:00/ 45:00

Sleduj film Skleněný online !

Skleněný

sleduj film Skleněný od rezisera M. Night Shyamalan online zadarmo. tento film ma komunitny rating  65%, dalsie info o filme – USA, 2019, 129 min

Pozeraj film Skleněný online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 9

Genre: DramaSci-FiThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Skleněný

v Krátkosti o filme online: M. Night Shyamalan uvádí zcela nový thriller inspirovaný komiksem, nazvaný Skleněný. Spojuje tak dva samostatné úspěšné filmy Vyvolený (2000) a Rozpolcený (2016). Z filmu Vyvolený se vracejí herecké hvězdy Bruce Willis v roli Davida Dunna a Samuel L. Jackson jako Eliah Price, známý pod pseudonymem Pan Skleněný. Z thrilleru Rozpolcený se objevuje James McAvoy, který ztvárňuje roli Kevina Wendella Crumba a jeho vícenásobné identity, jež v sobě ukrývá. A právě narušeného Crumba se svými 24 osobnostmi sleduje v novém fantasy thrilleru David Dunn, který k tomu využívá své nadpřirozené schopnosti.(Falcon)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Ja vlastne ani neviem, či sa mi to páčilo alebo nie. Veľmi zvláštne reakcie postáv na veľmi zvláštne situácie. Bizarné situácie, absurdné twisty a WTF nápady. Ale aj práve vďaka nim je tento film svojím značne kurióznym spôsobom zábavný. Pomáhajú mu v tom akčné sekvencie, ktoré sú natočené mimoriadne čudným spôsobom, o ktorom neviete, či je inovatívny alebo strašný (finálna megabitka pozostáva z toho, že sa dvaja chlapi striedavo hádžu o dodávku). Herecké výkony sú ťažko opísateľné, najmä u Jamesa McAvoya, ktorý mal byť mrazivý a strašidelný, ale je otázne, nakoľko vás vydesí komik, ktorý sa vo svojej najstrašidelnejšej forme mení na polonahého týpka v teplákoch. Páčila sa mi psychopatická hudba a to, ako sa doktorka snažila pacientov presvedčiť na základe realistického prístupu o tom, že nie sú žiadni komiksoví super-hrdinovia, ale že poviem príklad železná tyč, ktorú ohli, mala 150 rokov, čiže nie oni sú extrémne silní, ale ona je extrémne slabá. Pozdávalo sa mi aj napojenie na Vyvoleného, pričom niektoré momenty z neho Glass ukazuje z inej, osviežujúcej perspektívy (kto všetko bol s Davidom pred 19. rokmi vo vlaku?) + snímka berie do úvahy udalosti z neho a rešpektuje ich (Davidov syn, flashback do detskej izby). Zo začiatku som premýšľal nad logikou (nestačilo proste zavrieť oči tesne predtým, ako svetlá začali blikať?), ale potom som si povedal, že sa tým, nech je sranda, len nechám bez premýšľania unášať a treba dodať, že ku koncu už som bol ozaj unesený neuveriteľne. Len neviem, či pozitíve alebo negatívne. Asi niečo medzi tým.(8.4.2019)

Director:

Quality: 65%

Release:

65% 65%

Trailer k filmu Skleněný