Stray
0:00/ 45:00

Sleduj film Stray online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

Stray

sleduj film Stray od rezisera Joe Sill online zadarmo. tento film ma komunitny rating  43%, dalsie info o filme – USA, 2019, 89 min

Pozeraj film Stray online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Genre: AkčníFantasyKrimi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Stray

v Krátkosti o filme online: Detektívka Murphy (Christine Woods) sa vracia na policajné oddelenie, kde kedysi pracovala. Hneď prvý prípad, ku ktorému sa dostala, je viac ako nezvyčajný. V opustenom sklade našli mŕtve telo ženy – prisťahovalkyne z Japonska menom Kyoko (Saki Miata). Aj po smrti stálo vo vzpriamenej polohe a nieslo známky ohňa. Ešte zvláštnejšie vyznelo stanovisko koronera – mŕtvola je stará vyše 1000 rokov a je skamenená. Murphy neostáva nič iné, ako skontaktovať pozostalých – dcéru Nori (Karen Fukuhara) a jej starú mamu, aby jej pomohli objasniť tento zločin. Starena síce rázne odmieta akúkoľvek spoluprácu, ale Nori zaujme odlišný postoj a skontaktuje sa s vyšetrujúcou policajtkou. Vrah zakrátko udiera po druhý krát a Murphy navyše zisťuje, že Nori nie je žiadna tuctová tínedžerka.(beso74)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Ani vlastně nevím, jak často tento verdikt uděluji, ale to byl panečku divný film. (Ještě by mě zajímalo, jestli byl Miyavi celou dobu pod vlivem a nebo jestli to bylo vědomá herecká volba.) A taky škoda, že film neskončil tam, kde měl přirozeně skončit zčernáním obrazovky, "epilog" nebyl nijak zajímavý a navíc filmu ubral mírnou drzost, kterou jinak mohl mít.(21.1.2020)

Director:

Quality: 43%

Release:

43% 43%

Trailer k filmu Stray