The Death of Dick Long
0:00/ 45:00

Sleduj film The Death of Dick Long online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

The Death of Dick Long

sleduj film The Death of Dick Long natočený rezirom Daniel Scheinert v USA, 2019, 100 min online zadarmo.

Pozeraj film The Death of Dick Long online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 1

Genre: DramaKomédieKrimi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: The Death of Dick Long

v Krátkosti o filme online: V malom mestečku je zranený člen jednej trojčlennej kapely. Jeho dvaja kamaráti v tom majú prsty, ale jeho zranenie je tak „trápne“, že sa odhodlajú radšej ich kamaráta pohodiť pri nemocnici. Ten bohužiaľ v nemocnici na následky zomrie a zostávajúci dvaja členovia sa snažia skryť stopy vedúce k nim. To sa im však bohužiaľ vôbec nedarí...(dixx)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Dick Long je mrtvej. To ví na začátku policie. K úmrtí mu nějak dopomohli jeho dva imbeciní kamarádi Earl a Zeke. To ví na začátku divák. Následně se rozjíždí policejní vyšetřování, přičemž zmínění dva idioti se snaží zamést stopy k nim vedoucí - a moc jim to nejde. Už v téhle fázi je to vcelku fajn a vtipné, ale na mou oblíbenou A24 tak nějak podezřele normální ... No, všeho do času. Od jistého okamžiku jsem jako divák nevěděl, jestli se upřímně smát, anebo si říkat "Ježíš, tohle ne". Je to jako taková kriminální komedie bratří Coenů, ovšem se zatáčkou do weird oblasti, kam si Coeni netroufnou. Opatrné doporučení.(8.10.2019)

Director:

Quality: 54%

Release:

54% 54%

Trailer k filmu The Death of Dick Long