The Hard Way
0:00/ 45:00

Sleduj film The Hard Way online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

The Hard Way

sleduj film The Hard Way od rezisera Keoni Waxman online zadarmo. tento film ma komunitny rating  47%, dalsie info o filme – USA, 2019, 94 min

Pozeraj film The Hard Way online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 6

Genre: Akční

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: The Hard Way

v Krátkosti o filme online: John dostane zprávu, že jeho bratr Cody byl zabit ve službě nelítostným zabijákem Torem. Proto přiletí ze Států do východní Evropy a vyhledá dávného přítele Arnoda, aby mu pomohl. Při pohřbu narazí na jeho kolegu Masona, který mu celou situaci vylíčí. Jenže John během "svého" vyšetřování zjistí, že Toro je jen pěšákem ve vysoké hře...(Rodriguez)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Tieto Seagalovsko-vanDameovské filmy možno ešte majú svojich priaznivcov, ale pre náročnejšieho diváka je niečo podobné obrovským problémom vôbec dopozerať. Stereotypné zápletky z americkými hrdinami pobiehajúcimi po rumunským uliciach už skrátka vyšli z módy a tak jedna hviezdička za niekoľko akčných scén, ktoré sa ešte ako tak dali pozrieť. Odrazom kvalitu filmu je slovenská barmanka, ktorá sa rozhodla študovať na vysokej škole v Rumunsku, ale nakoniec skončila ako tanečnica v nočnom bare...Strata času.(24.4.2019)

Director:

Quality: 47%

Release:

47% 47%

Trailer k filmu The Hard Way