The Jack in the Box –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film The Jack in the Box – (2020) online !

Trailer k filmu The Jack in the Box

The Jack in the Box – (2020)

Pozeraj film The Jack in the Box online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny Velká Británie, 2020, 87 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 106

Genre: Horor

Krajina pôvodu: Velká Británie, 2020, 87 min

Nazov filmu:

The Jack in the Box

v Krátkosti o filme online: film The Jack in the Box Velká Británie, 2020, 87 min online je z kategórii Horor jeho hodnotenie je

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Lawrence Fowler

Csfd popis: Angličania jednoducho horory točiť nevedia. Tieto lacné blbinky už nezaujmú ani názvom. Zase posadnutá bábika v krabici, z ktorej tentokrát vylieza aj solídne namaskovaný klaun (jeho vizáž je asi jediné malé plus) a sem tam si k sebe stiahne nejakú tú obeť. Alebo len vystrčí ruku a neuvidíme nič. Dejovo teda nič zaujímavé nedostaneme a gore sa tu taktiež nenájde, takže načo s tým strácať čas? Je to síce o niečo znesiteľnejšie a menej škodné ako Fowlerova posledná Witch's Doll, ale aspoň do priemeru to má taktiež ďaleko. Škaredé bábiky proste dobrý horor neurobia, ak chýba všetko ostatné.(17.2.2020)

herci: Ethan Taylor