The Protectorotector –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film The Protectorotector – (2020) online !

Trailer k filmu The Protectorotector

The Protectorotector – (2020)

Pozeraj film The Protectorotector online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 80 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 8

Genre: Akční

Krajina pôvodu: USA, 2020, 80 min

Nazov filmu:

The Protectorotector

v Krátkosti o filme online: film The Protectorotector USA, 2020, 80 min online je z kategórii Akční jeho hodnotenie je 21%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Daemon Hillin

Csfd popis: Hrdinom filmu je pre mňa úplne neznámy Ed Morrone, ktorý si s chuťou zahral starnúceho neurotického protektora, na svojej poslednej, že vraj celkom jednoduchej misii, po ktorej si nechá vyplatiť dôchodok a odoberie sa kdesi do tropického raja, kde si bude vychutnávať biele pláže a miešané nápoje. Chce to len na niekoľko dní dozrieť na manželský pár sprataný kdesi do Kostariky, ktorý len tak mimochodom potiahol mafii 8 melónov. Samozrejme, slová posledná a ľahká sa už vo svojej podstate vylučujú a tak sa ihneď od príchodu začínajú veci komplikovať. Tak toto je moje prvé stretnutie s režisérom menom Justin Lee (v poslednom období dosť vyťaženým), ktoré vo mne zanechalo veľmi zmiešané pocity. Chlapík síce očividne nemá žiadneho bohatého otecka či strýčka a nevie si ani pozháňať bubáčiky, aby si mohol vo filme dovoliť aj niečo ukázať, ale vie do filmu dotiahnuť mená ako B.Zane, D. Trejo či R. Couture či J. Russo. Spolu strávia pred kamerou asi tak 7 minút, ale na plagáte sa samozrejme objavia práve oni. Navyše je tu aj v dnešnej dobe korony vcelku zaujímavá figúrku - v USA známeho lekára a celebritu menom Drew Pinsky, ktorý sa okrem svojich kde akých medicínskych šou preslávil aj vyjadreniami na adresu vírusu (jeho hrozbu na verejnosti sústavne bagatelizoval, až mu ktosi to všetko zostrihal a hodil na Youtube, načo samozrejme podarený lekár požiadal stiahnutie videa, s tým, že ide o jeho duševné vlastníctvo..) A to je asi tak najzaujímavejšie z celého filmu, hoc má film len niečo cez 70 minút čistého času, odsypáva veľmi pomaly, veľa neurotických prejavov hlavného hrdinu (dá sa, ale žiaden DE NIRO), málo akcie, a keď konečne na ňu príde, skončí ako hnusná digitálna prestrelka s Trejom v nemocnici či "neuveriteľný" súboj v kuchyni. Určite nie najhorší film, aký som videl za posledný mesiac, ale čo i len k priemeru to má strašne ďaleko...(1.5.2020)

herci: