The Russian Bride
0:00/ 45:00

Sleduj film The Russian Bride online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

The Russian Bride

sleduj film The Russian Bride natočený rezirom Michael S. Ojeda v USA, 2019, 101 min online zadarmo.

Pozeraj film The Russian Bride online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 3

Genre: HororThriller

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: The Russian Bride

v Krátkosti o filme online: Starší zámožný muž Karl Frederick (Corbin Bernsen) sa kvôli samote snaží nájsť svoju spriaznenú dušu, no nedarí sa mu. Na internetovej zoznamke jedného dňa narazí na sympatickú Ninu (Oksana Orlan). Háčik je však v tom, že ona je z Ruska a on žije v USA. Vďaka svojmu bohatstvu ju Karl presvedčí, aby spolu s dcérou priletela k nemu a začala u neho žiť. Z ošarpaného paneláku sa matka s dcérou presúvajú do majestátneho sídla a vyzerá, že sa pre nich začína život ako v rozprávke. Postupom času ale začína byť jasné, že o rozprávkovom živote nemôže byť ani reči...(Marceloo)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Chlápek si na seznamce najde Rusku s děckem a nastěhuje si ji do baráku. Zpočátku všechno funguje, ale pak ta ženská zjistí, že mu nešlo o ni, ale o něco jiného. Celý film zachraňuje posledních zhruba 30 minut kdy se něco děje naopak to pohřbívá linka s nadpřirozenými prvky, které jsou úplně zbytečné. 60 procent za to jak se to na konci rozjede. Na to, že měl režisér 6 roků pauzu docela zklamání..(19.4.2019)

Director:

Quality: 56%

Release:

56% 56%

Trailer k filmu The Russian Bride