The Tomorrow Man
0:00/ 45:00

Sleduj film The Tomorrow Man online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

The Tomorrow Man

sleduj film The Tomorrow Man od rezisera Noble Jones online zadarmo. tento film ma komunitny rating  48%, dalsie info o filme – USA, 2019, 94 min

Pozeraj film The Tomorrow Man online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 3

Genre: DramaRomantický

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: The Tomorrow Man

v Krátkosti o filme online: Ed Hemsler (John Lithgow) je starý muž žijící nudný a stereotypní život, přičemž se každý den strachuje z konce světa. Jednoho dne však Ed ve svém oblíbeném obchodě osloví ženu (Blythe Danner), kterou na tomto místě vídá pravidelně. Od této chvíle se mu náhle změní život.(Matared)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Romantický film o jednom starom paranoidnom magorovi, ktorý neustále očakáva koniec sveta a žije sám až kým sa nezoznámi so ženou, ktorá ho zaujme. Postupne sa dávajú dokopy, ale tá jeho povaha je fakt neznesiteľná a nie je to ani podané tak, že by to bola nejaká zábava, ale skôr nuda. Takže film som dopozeral len zo zvedavosti, či ostanú spolu. Záver je celkom vydarený a vtipný, ale druhýkrát si to už určite nepustím. 5/10.(4.10.2019)

Director:

Quality: 48%

Release:

48% 48%

Trailer k filmu The Tomorrow Man