The Wandering Earth
0:00/ 45:00

Sleduj film The Wandering Earth online na top slovenských filmových weboch !

online na webe topfilmy.to

The Wandering Earth

sleduj film The Wandering Earth natočený rezirom Frant Gwo v Čína, 2019, 125 min online zadarmo.

Pozeraj film The Wandering Earth online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 1

Genre: KatastrofickýSci-Fi

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: The Wandering Earth

v Krátkosti o filme online: Když Slunce začne pomalu vyhasínat, lidé po celém světě postaví gigantický pohonný mechanismus, který má vychýlit zemi z její oběžné dráhy a přepravit do jiného planetárního systému. Avšak cesta trvající 2500 let byla vystavena nečekaným hrozbám. Pro záchranu lidstva se skupina mladých lidí odvážně vydá na cestu, aby tvrdě bojovala za přežití putující planety Země.(mac000)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Číňanom nemožno uprieť ambície. Film pôsobí veľkolepo, ale to hlavne efektami, ktoré boli miestami až premrštené. Celkovo vyznieva trochu zastaralo, možno pred desiatimi pätnástimi rokmi by bol aktuálnejší. S niektorými postavami sa snažili ísť viac do hĺbky, ale viac menej moc sa s charaktermi nevyhrali. Bolo ich viac, aby mal kto umrieť, ale inak išli iba z misie do misie a bolo celkom jedno kto je kto. 7,2/10.(11.5.2019)

Director:

Quality: 50%

Release:

50% 50%

Trailer k filmu The Wandering Earth