Timmy Failure: Mistakes Were Made –  (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Timmy Failure: Mistakes Were Made – (2020) online !

Trailer k filmu Timmy Failure: Mistakes Were Made

Timmy Failure: Mistakes Were Made – (2020)

Pozeraj film Timmy Failure: Mistakes Were Made online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 99 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 46

Genre: DobrodružnýDramaFantasyKomédieRodinný

Krajina pôvodu: USA, 2020, 99 min

Nazov filmu:

Timmy Failure: Mistakes Were Made

v Krátkosti o filme online: film Timmy Failure: Mistakes Were Made USA, 2020, 99 min online je z kategórii Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy jeho hodnotenie je

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Tom McCarthy

Csfd popis: "Timmy Failure: Mistakes Were Made" je jedna bizarná jazda od Disney. Neviem ako by som to lepšie popísal. Na jednej strane je to absolútne šialenstvo, na druhej strane ma to vedelo pobaviť. Už len z toho dôvodu, že celý film je spracovaný z pohľadu Timmyho. A jeho predstavy máme následne vizualizované. Z toho smeruje najväčšia dávka komédie. Lebo z toho je vidieť aké je to celé absurdné. Ale pritom to vlastne funguje. Už len fakt, že tu máme chalana, ktorého najlepším priateľom je jeho imaginárny detektívny partner, ktorý je polárnym medveďom. Keď si toto poviete, tak pochopíte, že ide o bláznivý film. Plus k tomu od štúdia Disney. Takže ja som sa bavil. No sú tu určité elementy, ktoré bohužiaľ nefungujú. Väčšina postáv je málo zaujímavých, lebo nám ich film poriadne nepredstaví. Tým, že je všetko z pohľadu Timmyho, nevenujeme sa veľmi ostatným postavám, ktoré podľa mňa potenciál mali. Okrem toho je tu tempo filmu. Tempo je skutočne ubíjajúce. Film dokopy nemá jasnú predstavu čo má robiť. Je tu niekoľko záhad, ktoré Timmy chce vyriešiť. No potom to začne skákať od miesta na miesto a stále bude prioritou filmu niečo úplne iné. Výsledok je ten, že tých 99 minút filmu je skutočne ubíjajúcich. Film to vysoko spomaľuje a nám ako divákom nedáva jasné predstavy o tom čo chce dosiahnuť. Skôr som mal pocit, že sa snažili do toho dať humor na úkor príbehu. Lenže potrebujeme príbeh na to, aby niečo bolo schopné film ako taký ťahať. Výsledok možno nie je veľmi veľké ocenenie, no na druhú stranu to mohlo dopadnúť horšie. Zabavil som sa na vtipoch, no príbeh ako taký je ubíjajúci. Ak ste zvedaví čeknite si to, no neviem či to vo vás zanechá nejaký hlbší dojem. Skôr si myslím, že nie. Hodnotenie: C+(12.3.2020)

herci: Rolfe Kent