Trollové: Světové turné – Trolls 2 (2020)
0:00/ 45:00

Sleduj film Trollové: Světové turné – Trolls 2 (2020) online !

Trailer k filmu Trollové: Světové turné

Trollové: Světové turné – Trolls 2 (2020)

Pozeraj film Trollové: Světové turné online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny USA, 2020, 91 min a tento film bol natočený v roku2020.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 190

Genre: AnimovanýDobrodružnýFantasyKomédieMuzikálRodinný

Krajina pôvodu: USA, 2020, 91 min

Nazov filmu:

Trollové: Světové turné

v Krátkosti o filme online: film Trollové: Světové turné USA, 2020, 91 min online je z kategórii Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Muzikál jeho hodnotenie je 51%

Rok vydania filmu: 2020

Režisér: Gina Shay

Csfd popis: "Trolls World Tour" ma nakoniec príjemne prekvapil. Boli určité veci, kde som si bol istý, že film bude kvalitný, no zase sme tu mali iné elementy, kde som naopak očakával zlyhanie. A hoci tu máme opäť príbeh plný klišé a istým spôsobom je viac pre deti, než pre rodinu, tak sa nemôžem ubrániť, ale v niečom to na mňa fungovalo. Možno v prvom rade preto, že som sám veľký hudobný fanúšik, no je vidieť často, že hudba nás vie veľmi dobre rozdeľovať. Rovnako ako politika. A každý máme tú svoju a chceli by sme ju pretlačiť, aby sa páčila aj iným. Ale tí majú zase svoju obľúbenú muziku. Určite to poznáte, určite ste to zažili. Takže to na filme oceňujem. Rovnako sa mi páči, že tento svet celkom slušne zväčšili. Objavili sme viac miest, viac druhov trolov, viac všetkého. A konečne sme videli aj trolov, ktorí nemajú radi len popovú muziku. Anna Kendrick a Justin Timberlake sú podľa mňa dobrí. Celkovo herci, ktorí majú dať hlasy týmto postavám sú dobré. No čo sa týka postáv ako takých, tam sa dostávame do éry klišé a stereotypov. Postavy poznáme, videli sme ich miliónkrát a nič nové neprinášajú. Príbeh je viac-menej predvídateľný, no v závere musím oceniť, že to nabralo celkom temný twist. A urobil na mňa celkom slušný dojem. A vôbec mi nenapadlo, že to poviem pri tomto filme. Takže klobúk dole. Animácie som čakal, že budú super a pre Dreamworks to platí. Je to farebné, živé a pozerá sa na to dobré. Má to svoju dávku kreativity. Čo viac dodať? Asi by sme si mali povedať niečo o muzike. Je to mix všetkého, čo asi existuje, ale nevadilo mi to počúvať. Skladby sú síce zabudnuteľné, ale na druhú stranu ma neotravovali. Teda... väčšinou. Myslím si, že časť kedy Poppy povie, aby dali mix všetkých najväčších popových skladieb, ktoré ovplyvnili ich kultúru, tak to je des. Myslím si, že deti sa zabavia... a možno aj dospelí trochu s nimi. Ja som si sledovanie celkovo užil. Mohlo to byť lepšie? Mohlo. Ale nečakal som od toho moc a príjemne to prekvapilo. Hodnotenie: B-(9.4.2020)

herci: Gina Shay