Upstarts
0:00/ 45:00

Sleduj film Upstarts online !

Upstarts

sleduj film Upstarts od rezisera Udai Singh Pawar online zadarmo. tento film ma komunitny rating  53%, dalsie info o filme – Indie, 2019, 112 min

Pozeraj film Upstarts online zadarmo bez obmedzenienia.Pôvod tohto filmu online je z krajiny a tento film bol natočený v roku2019.Na našom webe filmy online zdarma ponúkame funkčné odkazy na najlepšie filmové weby a môžte cez nás prejsť len na tie najlepšie stránky z online filmamy aj z titulkami aj po slovensky aj česky.

Views: 2

Genre: Drama

Krajina pôvodu:

Nazov filmu: Upstarts

v Krátkosti o filme online: Tři absolventi vysoké školy založí startup a doufají, že prorazí a vydělají miliony. Když se jim ale podnikání rozjede, začne se jejich přátelství rozpadat.(Netflix)

Rok vydania filmu: 2019

Rok vydania filmu: 2019

Csfd popis: Námetovo originálne, takže rozhodne bolo na čom stavať. A musím uznať, že tu bola veľmi dobre vykreslená tá pointa startupov a princípu investičného mechanizmu. A tak ako človek vstupuje na scénu plný ideálov a čistou dušou (v podstate naivnou), tak napokon zostane sklamaný tým, ako reálne funguje neľútostný biznis. Pekný úmysel ide bokom, pokiaľ z toho nejde dostatok príjmov a všetko sa chtiac-nechtiac začína merať na peniaze. Takže film bol v tomto ohľade dosť realistický, a veľmi dobre tu bola vystihnutá aj klasická cieľavedomosť a chamtivosť, hoci na začiatku to idylické priateľstvo troch chalanov vyzeralo absolútne pevné. Nuž, ego v kombinácii s peniazmi a a prestížou napokon dokáže zničiť všetko, aj pevné priateľstvo. Tesne pod 5*.(22.1.2020)

Director:

Quality: 53%

Release:

53% 53%

Trailer k filmu Upstarts